| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Silver / Chrome |
| Base Color | Silver |
| Bolt Hole Pattern | 4/115 |
| Mounting Position | Rear |
| Riding Style | ATV |
| Units | Each |
| Rim Width | 9" |
| Size | 9x9 |
| Model | Large Bell Design |
| Rim Diameter | 9" |
| Type | Spun |
| Finish | Chrome |
| Load Capacity | 315 lb |
| Material | Steel |
| Product Name | Wheel |
| Wheel Offset | 3+6 |
- General replacement steel wheels for many ATV applications
- High-quality wheels at affordable prices
- Durable silver finish
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Silver