| Specification | Value |
|---|---|
| Type | Replacement / Primary |
| Width | 1-1/2" |
| Features | 14 mm Tooth Size |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Product Name | Belt |
| Style | Ribbed |
| Tooth Count | 78 |
- Replacement BDL primary belt
- Supplier:
- Parts Unlimited
| Specification | Value |
|---|---|
| Type | Replacement / Primary |
| Width | 1-1/2" |
| Features | 14 mm Tooth Size |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Product Name | Belt |
| Style | Ribbed |
| Tooth Count | 78 |