| Specification | Value |
|---|---|
| Width | 2" |
| Product Name | Belt |
| Tooth Count | 142 |
| Type | Primary / Replacement |
| Style | Ribbed |
| Features | 8 mm Tooth Size |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
- Replacement BDL primary belt
| Specification | Value |
|---|---|
| Width | 2" |
| Product Name | Belt |
| Tooth Count | 142 |
| Type | Primary / Replacement |
| Style | Ribbed |
| Features | 8 mm Tooth Size |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |