| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 8" / 20.3 cm |
| Product Name | Handlebar Bag |
| Style | Wearable |
| Height | 50.8 mm / 2" |
| Mounting Position | Handlebar / Frame |
| Width | 5" / 12.7 cm |
| Color/Finish | Black |
| Model | Hipster |
| Units | Each |
| Riding Style | Bicycle |
- Handlebar/frame bag big enough to hold riding essentials
- Doubles as a fanny pack or sling pack
- Stow away compartment for shoulder/waist strap
- Reflective accents
- Made of water-resistant materials
- Color:
- Black