| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Style | Quiet |
| Material | Steel |
| Outside Diameter | 1-3/4" |
| Model | Cobra Exhaust |
| Units | Each |
| Length | 24" |
| Product Name | Baffle |
- Replacement baffle for Cobra 3-1/2" Slip-On Mufflers
- Supplier:
- Parts Unlimited
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Style | Quiet |
| Material | Steel |
| Outside Diameter | 1-3/4" |
| Model | Cobra Exhaust |
| Units | Each |
| Length | 24" |
| Product Name | Baffle |