| Specification | Value |
|---|---|
| Watts | 2.0 kW |
| Color/Finish | Chrome |
| Battery Voltage | 12 V |
| Model | Gen III |
| Product Name | Drive Gear |
| Units | Kit |
| Riding Style | Street |
- Replacement starter drive
- Color:
- Chrome
| Specification | Value |
|---|---|
| Watts | 2.0 kW |
| Color/Finish | Chrome |
| Battery Voltage | 12 V |
| Model | Gen III |
| Product Name | Drive Gear |
| Units | Kit |
| Riding Style | Street |