| Specification | Value |
|---|---|
| Units | Kit |
| Width | 11" |
| Riding Style | Street |
| Model | Twisted Sticks |
| Product Name | Sissy Bar |
| Color/Finish | Black |
| Height | 30" |
| Material | Steel |
- Made of 9/16" square steel bar
- Color:
- Black
| Specification | Value |
|---|---|
| Units | Kit |
| Width | 11" |
| Riding Style | Street |
| Model | Twisted Sticks |
| Product Name | Sissy Bar |
| Color/Finish | Black |
| Height | 30" |
| Material | Steel |