| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Height | 18" |
| Color/Finish | Chrome |
| Material | Steel |
| Width | 8-1/4" - 8-3/4" |
| Product Name | Sissy Bar |
| Units | Kit |
| Model | Twisted Sticks |
- Made of 9/16" square steel bar
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Chrome
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Height | 18" |
| Color/Finish | Chrome |
| Material | Steel |
| Width | 8-1/4" - 8-3/4" |
| Product Name | Sissy Bar |
| Units | Kit |
| Model | Twisted Sticks |