| Specification | Value |
|---|---|
| Diameter | 3-3/8" |
| Type | Handlebar |
| Color/Finish | Chrome |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Product Name | Clamp |
| Material | Aluminum |
| Style | Gear |
| for Handlebar Diameter | 1-1/2" |
- All bar mounts are made of machined aluminum
- Color:
- Chrome
| Specification | Value |
|---|---|
| Diameter | 3-3/8" |
| Type | Handlebar |
| Color/Finish | Chrome |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Product Name | Clamp |
| Material | Aluminum |
| Style | Gear |
| for Handlebar Diameter | 1-1/2" |