| Specification | Value |
|---|---|
| Model | Bigseat |
| Width | 9" |
| Decoration | Plain |
| Color/Finish | Black |
| Height | 5" |
| Style | Small |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Material | Vinyl |
| Product Name | Backrest |
| Riding Style | Street |
- Provides additional comfort for any lengthy ride
- Color:
- Black
| Specification | Value |
|---|---|
| Model | Bigseat |
| Width | 9" |
| Decoration | Plain |
| Color/Finish | Black |
| Height | 5" |
| Style | Small |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Material | Vinyl |
| Product Name | Backrest |
| Riding Style | Street |