| Specification | Value |
|---|---|
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| Riding Style | Street |
| Thread Diameter | 18 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Units | Each |
| Product Name | Plug |
| Type | O2 Sensor |
- Allows for easy installation of oxygen sensors
- Sold as each
- Made in the U.S.A.
| Specification | Value |
|---|---|
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| Riding Style | Street |
| Thread Diameter | 18 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Units | Each |
| Product Name | Plug |
| Type | O2 Sensor |