| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Type | O2 Sensor |
| Thread Diameter | 18 mm |
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| Product Name | Bung |
| Material | Stainless Steel |
| Units | Each |
- Allows for easy installation of oxygen sensors
- Made in the U.S.A.
- Supplier:
- Parts Unlimited
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Type | O2 Sensor |
| Thread Diameter | 18 mm |
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| Product Name | Bung |
| Material | Stainless Steel |
| Units | Each |