| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 11" |
| Height | 3-1/4" |
| Product Name | Mounting Rack |
| Style | Six-Pack |
| Color/Finish | Unfinished |
| Material | Aluminum |
| Units | Kit |
| Width | 8" |
| Riding Style | ATV |
- Fabricated from aluminum
- Designed to hold a six-pack cooler with six of your favorite beverages
- Measures approximately 11" W x 8" H x 3-1/4" D
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 1999-2008 | Honda | TRX400EX Sportrax |
| 2009-2014 | Honda | TRX400X |
| 2014 | Honda | TRX400EX |
| 1999 | Honda | TRX400EX FourTrax |