| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Axle Nut |
| Riding Style | Street |
| Material | Steel |
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Finish | Chrome |
| Color/Finish | Chrome / Silver |
| Features | Width 0.63" / 5/8"-18 Thread |
| Inside Diameter | 0.57" |
| Outside Diameter | 24 mm / 0.94" |
| Mounting Position | Front |
| Compatibility | OEM Compatible |
- High-quality OEM replacement components
- Color:
- Silver