| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Material | Steel |
| Color/Finish | Silver / Chrome |
| Outside Diameter | 34 mm / 1.34" |
| Features | Width 1.15" / M24 x 1.5" Thread |
| Inside Diameter | 0.89" |
| Mounting Position | Rear |
| Product Name | Axle Nut |
| Riding Style | Street |
| Finish | Chrome |
| Compatibility | OEM Compatible |
- High-quality OEM replacement components
- MAP:
- Yes
- Color:
- Silver