| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | Silver |
| Inside Diameter | 19,1 mm (3/4") / 19.1 mm / 3/4" |
| Units | Each |
| Color/Finish | Chrome / Silver |
| Length | 0.9375" / 23.8 mm |
| Product Name | Spacer |
| Outside Diameter | 31,8 mm (1-1/4") / 31.8 mm / 1-1/4" |
| Riding Style | Street |
| Material | Steel |
| Finish | Chrome |
| Type | Outer Axle |
- Polished, then chrome plated
- Made from cold-rolled steel
- Color:
- Chrome