| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Finish | Chrome |
| Features | Width 0.12" |
| Color/Finish | Silver / Chrome |
| Inside Diameter | 0.51" / 13 mm (0,51") / 13 mm |
| Outside Diameter | 1.12" / 28,5 mm (1,12") / 28.5 mm |
| Units | 5 Pack |
| Compatibility | OEM Compatible |
| Base Color | Silver |
| Product Name | Axle Washer |
| Material | Steel |
| Mounting Position | Front |
- High-quality OEM replacement components
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Silver