| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Chrome / Silver |
| Features | Width 0.10" |
| Inside Diameter | 13.3 mm / 13,3 mm (0,52") / 0.52" |
| Material | Steel |
| Mounting Position | Front |
| Outside Diameter | 21,2 mm (0,83") / 0.83" / 21.2 mm |
| Finish | Chrome |
| Base Color | Silver |
| Product Name | Axle Washer |
| Compatibility | OEM Compatible |
| Riding Style | Street |
| Units | 5 Pack |
- High-quality OEM replacement components
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Silver