| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Chrome / Silver |
| Product Name | Axle Washer |
| Features | Width 0.12" |
| Outside Diameter | 41,2 mm (1,62") / 1.62" / 41.2 mm |
| Finish | Chrome |
| Inside Diameter | 0.99" / 25,1 mm (0,99") / 25.1 mm |
| Units | 5 Pack |
| Base Color | Silver |
| Compatibility | OEM Compatible |
| Mounting Position | Rear |
| Material | Steel |
| Riding Style | Street |
- High-quality OEM replacement components
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Silver