| Specification | Value |
|---|---|
| Outside Diameter | 1-1/2" / 38 mm (1-1/2") / 38 mm |
| Base Color | Silver |
| Mounting Position | Rear |
| Color/Finish | Silver / Chrome |
| Inside Diameter | 19 mm / 19 mm (3/4") / 3/4" |
| Features | Width 0.13" |
| Product Name | Axle Washer |
| Riding Style | Street |
| Units | 5 Pack |
| Material | Steel |
| Compatibility | OEM Compatible |
| Finish | Chrome |
- High-quality OEM replacement components
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Silver