| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 10 W |
| Function/Filament | Single |
| Riding Style | Street |
| Units | 5 Pack |
| Product Name | Bulb |
- 12V (1156- and 1157-style); approximately 1.03" L x .720" diameter globe
- Color:
- White
| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 10 W |
| Function/Filament | Single |
| Riding Style | Street |
| Units | 5 Pack |
| Product Name | Bulb |