| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Chrome / Black |
| Product Name | Horn |
| Riding Style | Street |
| Type | Electric |
| Diameter | 4" |
| Style | Slotted |
| Volts | 12 V |
| Units | Each |
- 12 V horn emits loud (113 dB) signal
- 4" diameter; universal mount
- MAP:
- Yes
- Color:
- Chrome
| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Chrome / Black |
| Product Name | Horn |
| Riding Style | Street |
| Type | Electric |
| Diameter | 4" |
| Style | Slotted |
| Volts | 12 V |
| Units | Each |