| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Silver / Chrome |
| Mirror Head Shape | Diamond |
| Mounting Location | Handlebar |
| Stem Length | 6" |
| Type | Side View |
| Units | Each |
| Material | Aluminum |
| Mirror Head Height | 2" |
| Riding Style | Street |
| Mirror Style | Gothic |
| Mounting Style | Screw-In |
| Product Name | Mirror |
| Stem Style | Flame |
| Mirror Head Width | 5-1/2" |
| Mounting Position | Right |
- Die-cast construction
- Includes mounting hardware
- Requires mirror adapter DS-302148/DS-302149/0641-0096/0641-0097.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Silver