| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb/Light Color | Red |
| Product Name | Light Board |
| Units | Each |
| Bulb Type | LED |
| Volts | 12 V |
| Watts | 10 W |
| Function/Filament | Single |
| Riding Style | Street |
- Marker light replacement LED
- Not DOT compliant.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Red
| Specification | Value |
|---|---|
| Bulb/Light Color | Red |
| Product Name | Light Board |
| Units | Each |
| Bulb Type | LED |
| Volts | 12 V |
| Watts | 10 W |
| Function/Filament | Single |
| Riding Style | Street |