| Specification | Value |
|---|---|
| Function/Filament | Dual |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Watts | 30 W |
| Bulb/Light Color | White |
| Units | 10 Pack |
| Volts | 12 V |
- Replacement bulb
- Color:
- White
| Specification | Value |
|---|---|
| Function/Filament | Dual |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Watts | 30 W |
| Bulb/Light Color | White |
| Units | 10 Pack |
| Volts | 12 V |