| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 3-1/2" |
| Lens Color | Amber |
| Type | Marker Light |
| Units | Each |
| Height | 1-3/8" |
| Product Name | Lens |
| Shape | Rectangular |
| Riding Style | Street |
| Width | 1-3/4" |
- Replacement lens
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Amber
| Specification | Value |
|---|---|
| Length | 3-1/2" |
| Lens Color | Amber |
| Type | Marker Light |
| Units | Each |
| Height | 1-3/8" |
| Product Name | Lens |
| Shape | Rectangular |
| Riding Style | Street |
| Width | 1-3/4" |