| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 1-7/8" |
| Product Name | Lens |
| Length | 2-1/2" |
| Shape | Rectangular |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
| Lens Color | Red |
| Type | Marker Light |
| Width | 2-3/8" |
- Replacement lens
- Color:
- Red
| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 1-7/8" |
| Product Name | Lens |
| Length | 2-1/2" |
| Shape | Rectangular |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
| Lens Color | Red |
| Type | Marker Light |
| Width | 2-3/8" |