| Specification | Value |
|---|---|
| Material | Steel |
| Length | 1/8" |
| Style | Smooth |
| Measurement System | SAE |
| Riding Style | Street |
| Finish | Chrome |
| for Bolt Size | 3/8" |
| Outside Diameter | 0.75" |
| Units | 5 Pack |
| Application | Multi Functional |
| Product Name | Spacer |
| Base Color | Silver |
| Type | Replacement |
- Replacement packs for Drag Specialties Spacer Kit
- Made in the U.S.A.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Silver