| Specification | Value |
|---|---|
| Type | Flat |
| Inside Diameter | 13/32" |
| Thickness | 1/8" |
| Units | 10 Pack |
| Application | Multi Functional |
| Base Color | Silver |
| Outside Diameter | 7/8" |
| Color/Finish | Chrome |
| Measurement System | SAE |
| Product Name | Washer |
| Finish | Chrome |
| Riding Style | Street |
- Washers designed for custom applications where a desired inner diameter and outer diameter and thickness are required
- Made in U.S.A.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Silver