| Specification | Value |
|---|---|
| Design/Configuration | Straight |
| Units | Pair |
| Product Name | Bung |
| Riding Style | Street |
| Thread Diameter | 12 mm |
| Thread Pitch | 1.25 mm |
| Type | O2 Sensor |
- Used to install O2 sensors in exhaust systems
- Weld-in style
- MAP:
- Yes
| Specification | Value |
|---|---|
| Design/Configuration | Straight |
| Units | Pair |
| Product Name | Bung |
| Riding Style | Street |
| Thread Diameter | 12 mm |
| Thread Pitch | 1.25 mm |
| Type | O2 Sensor |