| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Off-Road / Watercraft / Adventure Touring / Dual-Sport / Snow / UTV / ATV / Street |
| Height Adjustment | 3-1/4" Drop |
| Color/Finish | Black |
| Load Capacity | 3500 lb |
| Units | Each |
| Style | Class II |
| Base Color | Black |
| for Receiver Size | 1-1/4" |
| Product Name | Drawbar |
- Boxed includes drawbar, pin and clip
- Black powder coat finish over A-Coat
- Color:
- Black