| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 60 W / 37.5 W |
| Product Name | Bulb |
| Function/Filament | Dual |
| Number of Bulbs | 1 |
| Type | Headlight |
- Replacement sealed beam headlight unit
- Not DOT compliant
- Color:
- White
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 60 W / 37.5 W |
| Product Name | Bulb |
| Function/Filament | Dual |
| Number of Bulbs | 1 |
| Type | Headlight |