| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Watts | 23 W |
| Shape | Round |
| Units | Each |
| Type | Turn Signal |
| Product Name | Flasher Relay |
| Volts | 12 V |
| Style | 2 Pins |
- OE style flasher relays include rubber mount were applicable
- Can be used for custom applications
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Watts | 23 W |
| Shape | Round |
| Units | Each |
| Type | Turn Signal |
| Product Name | Flasher Relay |
| Volts | 12 V |
| Style | 2 Pins |