| Specification | Value |
|---|---|
| Shape | Oblong |
| Bulb Type | LED |
| Volts | 12 V |
| Width | 1" |
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Length | 2-1/2" |
| Units | Pair |
| Lens Color | Clear |
| Product Name | Marker Light |
| LED/Light Color | Red |
| Height | 1" |
| Riding Style | Street |
- Clear lens; red LEDs
- Measures 2-1/2" L x 1" W x 1" H
- Not DOT compliant.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Chrome