| Specification | Value |
|---|---|
| Filament/Function | Single |
| Lens Material | Plastic |
| Mounting Position | Rear |
| Product Name | Marker Light |
| Width | 1-1/2" |
| Riding Style | Street |
| Height | 1-1/2" |
| Units | Pair |
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Bulb Type | LED |
| Shape | Maltese |
| Volts | 12 V |
| Lens Color | Red |
- Classic-look LED lights
- Single-function design in a durable plastic body
- Measure 1-1/2" W x 1-1/2" H
- Not DOT or ECE compliant.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Chrome