| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Chrome / Silver |
| Material | Aluminum |
| Mirror Head Width | 5-1/2" |
| Mounting Style | Screw-In |
| Mirror Head Height | 3" |
| Riding Style | Street |
| Mounting Position | Right |
| Stem Length | 6" |
| Units | Each |
| Mounting Location | Handlebar |
| Mirror Head Shape | Cat Eye |
| Mirror Style | Euro |
| Type | Side View |
| Style | Universal |
| Mirror Curvature | Flat |
| Product Name | Mirror |
- Chromed mirror fits almost any motorcycle.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Chrome