| Specification | Value |
|---|---|
| Mirror Curvature | Flat |
| Mirror Head Height | 5-1/2" |
| Product Name | Mirror |
| Stem Style | Curved |
| Stem Length | 6" |
| Units | Each |
| Mirror Head Width | 4" |
| Mounting Style | Handlebar End |
| Type | Side View |
| Color/Finish | Black |
| Mounting Location | Handlebar |
| Material | Aluminum |
| Mounting Position | Left / Right |
| Riding Style | Street |
- Stylish and functional for custom or stock applications
- Fully adjustable and can be used on left or right side
- Fit inside the ends of most 7/8" handlebars.
- Supplier:
- Parts Unlimited