| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | Red |
| Riding Style | Off-Road |
| Width | 12" |
| Product Name | Decal |
| Material | Vinyl |
| Color/Finish | Red |
| Graphic | Honda |
| Units | Each |
| Height | 1-3/4" |
- Die-cut from 4-mil vinyl
- Color:
- Red
| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | Red |
| Riding Style | Off-Road |
| Width | 12" |
| Product Name | Decal |
| Material | Vinyl |
| Color/Finish | Red |
| Graphic | Honda |
| Units | Each |
| Height | 1-3/4" |