| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Red |
| Product Name | Decal |
| Base Color | Red |
| Graphic | Honda |
| Riding Style | Off-Road |
| Material | Vinyl |
| Width | 36" |
| Height | 4" |
| Units | Each |
- Die-cut from 4-mil vinyl
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Red
| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Red |
| Product Name | Decal |
| Base Color | Red |
| Graphic | Honda |
| Riding Style | Off-Road |
| Material | Vinyl |
| Width | 36" |
| Height | 4" |
| Units | Each |