| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Off-Road |
| Height | 8" |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Decal |
| Width | 60" |
| Base Color | Black |
| Graphic | Suzuki |
| Material | Vinyl |
| Units | Each |
- Die-cut from 4-mil vinyl
- Color:
- Black
| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Off-Road |
| Height | 8" |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Decal |
| Width | 60" |
| Base Color | Black |
| Graphic | Suzuki |
| Material | Vinyl |
| Units | Each |