| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Decal Sheet |
| Width | 13" |
| Graphic | Rockstar Energy |
| Type | Reflective |
| Units | Each |
| Height | 20" |
| Riding Style | Off-Road |
| Material | Vinyl |
- 13" x 20"
- Fade-resistant printing on 4-mil clear vinyl
- Great for trucks, bikes and toolboxes
| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Decal Sheet |
| Width | 13" |
| Graphic | Rockstar Energy |
| Type | Reflective |
| Units | Each |
| Height | 20" |
| Riding Style | Off-Road |
| Material | Vinyl |