| Specification | Value |
|---|---|
| Outside Diameter | 1.100" |
| Product Name | Shim Kit |
| Riding Style | Snow / UTV / ATV |
| Inside Diameter | 0.377" |
| Thickness | 0.010" |
| Type | Shock |
| Units | 10 Pack |
| Color/Finish | Chrome |
- Allow you to customize your suspension to the rider's exact preferences
- Supplier:
- Parts Unlimited
- MAP:
- Yes
- Color:
- Chrome