| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Tool Bag |
| Closure | Zipper |
| Height | 5" |
| Material | Nylon |
| Model | Gravel-T |
| Riding Style | Street / Adventure Touring / Dual-Sport |
| Volume | 5 liter |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Color/Finish | Black |
| Length | 11" |
| Style | Soft Shell |
| Width | 15-1/2" |
- Made from 840D nylon and TPU with seams electronically sealed for maximum water protection
- Mounts with attached belts to saddlebag or front mud guard
- Reflective print and inserts
- Color:
- Black