| Specification | Value |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Mounting Style | Adhesive Back |
| Depth | 1/8" |
| Material | Rubber |
| Base Color | Black |
| Width | 3/4" |
| Height | 11" |
| Product Name | Padded Strip |
| Color/Finish | Black |
| Units | 3 Pack |
- Set of 3 rubber adhesive protective covers for suitcases Trekker Outback
- 3 mm thick
- Dimensions 280 x 20 mm (2 pcs) + 350 x 20 mm (1 pc)
- Color:
- Black