| Specification | Value |
|---|---|
| Mounting Style | Monokey System |
| Volume | 35 liter |
| Base Color | Black |
| Material | Polypropylene |
| Product Name | Side Case |
| Length | 20-3/4" |
| Bulb/Lens Color | Smoke |
| Color/Finish | Black |
| Height | 15-1/2" |
| Units | Pair |
| Finish | Matte |
| Riding Style | Street |
| Width | 12-1/2" |
- Inclined support and aerodynamic profile
- Enough room for one helmet
- Compatible with V35 hardware only
- Maximum load 22 lb each
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Black