| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Units | Pair |
| Base Color | Black |
| Length | 67" |
| Model | Trekker |
| Product Name | Connecting Straps |
| Riding Style | Street |
| Width | 1" |
- Equipped with antislip metal safety buckle
- Maximum traction load 100 kg
- Color:
- Black
| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Units | Pair |
| Base Color | Black |
| Length | 67" |
| Model | Trekker |
| Product Name | Connecting Straps |
| Riding Style | Street |
| Width | 1" |