| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Silver / Black |
| Width | 18" |
| Finish | Powder-Coated / Matte |
| Material | Polypropylene / Aluminum |
| Riding Style | Street / Off-Road |
| Units | Each |
| Height | 12-1/2" |
| Model | Trekker |
| Base Color | Black |
| Product Name | Top Case |
| Length | 23-1/2" |
| Volume | 52 liter |
- Constructed of reinforced polypropylene and aluminum panels
- Rugged style that resists weathering
- Waterproof, lockable case
- Enough room for two full-face or modular helmets
- Max load 22lb
- Color:
- Black