| Specification | Value |
|---|---|
| Units | Each |
| Product Name | Windshield |
| Thickness | 4 mm |
| Width | 21-1/4" |
| Color/Finish | Clear |
| Material | Plexiglas / Acrylic (PMMA) |
| Height | 25-1/2" |
| Riding Style | Street |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2024-2025 | BMW | R1300GS |
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Clear