| Specification | Value |
|---|---|
| Units | Each |
| Height | 19-1/2" |
| Product Name | Windshield |
| Riding Style | Street |
| Width | 16-1/4" |
| Thickness | 4 mm |
| Color/Finish | Clear |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2020, 2021, 2022, 2024, 2025 | Honda | CRF1100L Africa Twin |
- Color:
- Clear