| Specification | Value |
|---|---|
| Thickness | 4 mm |
| Width | 18-1/8" |
| Material | Acrylic (PMMA) / Plexiglas |
| Riding Style | Street |
| Color/Finish | Clear |
| Units | Each |
| Height | 19-1/2" |
| Product Name | Windshield |
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2013-2017 | BMW | F800GS ABS |
| 2008-2012 | BMW | F650GS |
- Color:
- Clear